تقدیر از طراح برگزیده مسابقه LUXURY DESIGN ایتالیا

خبرگزاری تسنیم: مراسم تقدیر از طراح برگزیده مسابقات بین المللی LUXURY DESIGN ایتالیا ۲۰۱۵ با حضور تنی چند از چهره های فرهنگی هنری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، مراسم تقدیر از طرح برگزیده مسابقات جهانی طراحی ایتالیا، شب گذشته در محلِ پروژه رستوران عربی هرمز برگزار شد.

در این مراسم امیر محمدخانی رییس بنیاد معماری انقلاب اسلامی از کارفرمای این پروژه و مهندس مهدی فخیمی طراح و مجری این اثر معماری تقدیر کرد.

مهندس فخیمی آرشیتکت و طراح این پروژه درباره ویژگی‌های این پروژه می‌گوید: سبک طراحی این پروژه فیوژن نام دارد و در واقع تلفیقی از سبک اصیل ایرانی و سبک عربی (مراکشی) است.

مهندس محمد مهدی فخیمی کارشناسی ارشد معماری را دارد و مدرس دانشگاه است. فخیمی چندین کتاب و مقاله علمی منتشر کرده است. از آخرین عناوین و افتخاراتِ این طراح می‌توان به کسب مدال برنز مسابقات جهانی طراحی آمریکا 2014 و مدال نقره مسابقات بین المللی طراحی ایتالیا 2015 در بخش معماری داخلی اشاره کرد.

فخیمی رستورانِ عربیِ هرمز به مساحت حدود 650 مترمربع را در سال 1392 طراحی کرده است.

انتخاب اثری از یک طراح ایرانی در بخش LUXURY DESIGN مسابقات بین المللی طراحی ایتالیا 2015 برای اولین  بار است که نصیب یک آرشیتکت ایرانی می‌شود.